Obecne zestawienia (60)
Kategoria:
sport / rekreacja / hobby
(60)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
|
|
|
|
|
|
|
Stojaki na rowery, stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe wielostanowskowe, jedno lub dwustronne. Montaż poprzez przykręcenie lub wbetonowanie. Proste lub ukośne. Mozliwosc łączenia w parkingi rowerowe na dowolna ilość rowerów. Ochrona ...
|
proszę o kontakt
|
< 34 min temu
|
|
|
|
Dwa 0lejne obrazy TONDA
Dwa olejne pejzaże.Piękna nastrojowa kolorystyka. Wymiary: 24 cmx30 cm. Obrazy są w ramach drewnianych,jedna z ram jest uszkodzona,co pokazuję na zdjęciu.
|
Zł 200,00
|
< 3 godz. temu
|
|
|
|
Obraz olejny.Rodzeństwo
Obraz olejny nastrojowy.Malarstwo angielskie sygnatura w lewym rogu. wymiary;45cmx35cm razem z ramą.
|
Zł 200,00
|
< 4 godz. temu
|
|
|
|
Akwarela
Duza akwarela.Oprawa passe partout za szkłem.Ramka drewniana pomalowana na niebiesko i granatowo. Wymiary akwarela 25 x 38 passe partout 5 cm rama 4 cm
|
Zł 200,00
|
< 4 godz. temu
|
|
|
|
Poszukiwane:
Przyjmę sprzęt rehabilitacyjny nieodpłatnie
.Jestem osobą sparaliżowaną po wylewie , nie stać mnie na zakup nowego sprzętu rehabilitacyjnego , w związku z tym prosiłbym ludzi dobrego serca o nieodpłatne przekazanie mi sprzętu do ćwiczeń ...
|
za darmo
|
< 18 godz. temu
|
|
|
|
Echosonda Humminbird 718 w zestawie
Echosonda Humminbird 718 w zestawie. W skład zestawu wchodzą: -echosonda Humminbird 718 -akumulator żelowy 7Ah -torba i pudełko (zestaw przenośny) -ładowarka -uchwyt aluminiowy Echosonda jest w ...
|
Zł 900,00
|
20/05/2012
|
|
|
|
SPRZEDAM SIODŁO DAW-MAG 17.5 CZARNE
Witam! Mam do zaoferowania używane siodło renomowanej firmy Daw-Mag. Rozmiar siedziska 17,5. Siodełko posiada klocki kolanowe, korygujące dosiad. Model jest wszechstronny. Nadaje się zarówno do ...
|
Zł 1 000,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
Sprzęt do nurkowania-uzywany.
sprzedam : Automaty,dżakety.kombinezony,płetwy,maski,butle,itd.(niedrogo).Cena do negocjacji.
|
proszę o kontakt
|
19/05/2012
|
|
|
|
Fotel masujący GENF 830KL
Pilnie sprzedam fotel do masazu kręgosłupa (rolki)z pilotem, funkcja masażu ugniatajacego i akupresury, funkcja masazu wibracyjnego , poprawiający krążenie krwi. Podana cena do negocjacji.
|
Zł 1 500,00
|
19/05/2012
|
|
|
|
MEŻCZYZNA PISZĄCY LIST kopia słynnego obrazu
MEŻCZYZNA PISZĄCY LIST Obraz olejny na desce.Jest to kopia słynnego obrazu malarza holenderskiego Gabriela Matsu (XVII) Kopia została wykonana w 1979 we Freiburgu,wykonanie bardzo wierne. Obraz w ...
|
Zł 500,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
Na dorsze z Władysławowa.Wędkarstwo morskie z Dionizosem.
Polecamy 10-cio godzinne połowy z Władysławowa na otwartym MORZU, rejs wędkarski JACHTEM MOTOROWYM „DIONIZOS”po BAŁTYKU! Jest to duża jednostka, która charakteryzuje się niezwykle dobrymi warunkami ...
|
proszę o kontakt
|
18/05/2012
|
|
|
|
Duzy olejny obraz,gruba faktura
Poludniowo-Amerykańska wioska. Niesamowita gra światła. Bardzo klimatyczny obraz do dużego pomieszczenia. U trzymany w jasnej tonacji barw. Farba grubo nakładana. Wymiary z ramą 75x69 cm.Rama około ...
|
Zł 299,00
|
18/05/2012
|
|
|
|
skafander do nurkowania
Skafander do nurkowania A- Zor legendarnej firmy Waterproof 7 +7mm . Na wzrost 174-180cm .Obwód klatki piersiowej 92-96cm . Zestaw składa się z kombinezonu ( 7mm) oraz docieplacza (overvest) z ...
|
Zł 1 200,00
|
17/05/2012
|
|
|
|
Motorówka zdalnie sterowana
Mam do sprzedania sportową motorówkę zdalnie sterowaną firmy hi-tech.
Motorówka jest w idealnym stanie.
Do motorówki dołączam:
-Pilot do sterowania wraz z anteną
-Ładowarkę do akumulatora ...
|
Zł 80,00
|
16/05/2012
|
|
|
|
szafa pancerna
Witam, Mam na sprzedaż szafę pancerną dla myśliwego. Wymiary: 150cm wys, 50cm szeroka, Cena do negocjacji.
|
Zł 900,00
|
15/05/2012
|
|
|
|
PODUSZKA MASUJĄCA
Witam, mam do sprzedania poduszkę masującą firmy Maxi-Med. Produkt jest nowy, sprawny w 100 %. Odbiór towaru na koszt nabywcy
|
Zł 300,00
|
14/05/2012
|
|
|
|
Kamizelka jeździecka firmy Dublin
rozmiar: L kolor: brąz materiał w dotyku jak skórka brzoskwini wymiary w cm (porównaj z obrazkiem): A-41 B-48x2 C-58 D-24 E-50 odbiór osobisty lub wysyłka pobraniowa
|
Zł 35,00
|
14/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam Quad Kazuma, dziecięcy
Sprzedam Quad Kazuma dla dziecka, rok produkcji 2008, mały przebieg. Pojemność 50 cm3, 2 biegi, bez sprzęgła (sprzęgło odśrodkowe,automatyczne). Starter elektryczny. Stan baterii bardzo dobry. ...
|
Zł 700,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
Sprzedam dziecięcy, dmuchany skuter wodny
Sprzedam dziecięcy, dmuchany skuter wodny - stan bardzo dobry. Skuter jest dwukomorowy, pompowany elektrycznie. Zestaw zawiera pompkę dwutłokową, ładowarkę oraz silnik napędzany baterią (akumulatorem ...
|
Zł 250,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
Trójkołowiec dziecięcy
Sprzedam trójkołowiec dziecięcy, stan bardzo dobry. Rower może służyć dziecku, które dopiero uczy się jeździć, sprawia również wielką frajdę dla tego, które już umie. Jest przystosowany do jazdy po ...
|
Zł 110,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
* * * Plecak Piknikowy * * *
Ciekawa propozycja na piknikowe wypady za miasto. Poręczny piknikowy plecak , składający się z dwóch komór. Ścianki pierwszej komory wyłożone są z materiałem termoizolacyjnym, w drugiej znajdują się: ...
|
Zł 55,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
* * * Kimono - karatega Blitz * * *
KARATEGA BLITZ - Gi - Bluza - Góra Materiał - bawełna 100% Rozmiar - 180 cm Przepraszam, ale nie odpowiadam na sms-y!
|
Zł 20,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
* * * Kimono-Dobok Budo-Nord 180 cm * * *
DOBOK BUDO-NORD - Góra - Bluza Materiał - bawełna 100% Rozmiar - 180 cm Brak śladów używania Przepraszam, ale nie odpowiadam na sms-y!
|
Zł 30,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
* * * Menażka Wojskowa * * *
Menażka wojskowa.... używana.... cóż tu więcej pisać??? Przepraszam, ale nie odpowiadam na sms-y!
|
Zł 20,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
Łódź spacerowa, łódka rekreacyjna - wyjątkowa INNA NIŻ WSZYSTKIE
Profboat jest innowacyjną łodzią motorową (silniki elektryczne pozwalają użytkować łódź na akwenach objętych strefą ciszy) przeznaczoną zarówno do celów turystycznych jak i rekreacyjnych. Łódź ...
|
Zł 99 000,00
|
13/05/2012
|
|
|
|
Rower Kross junior city
Stan bardzo dobry.
Mało używany, jeżdżony przez córkę.
Odbiór tylko osobisty.
|
Zł 300,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
* * * Kimono-Karatega 180cm Giko * * *
Nowa, nie używana karatega angielskiej firmy GIKO na wzrost 180cm. Wykonana z: bawełny w 55% i polyestru w 45% Bardzo dobra karatega! Przepraszam, ale nie odpowiadam na sms-y!
|
Zł 110,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
Rower Trekkingowy KELLYS PHANATIC + wyposażenie
Rower Trekkingowy KELLYS PHANATIC Amortyzacja: AMORTYZATOR: SUNTOUR NEX 4110 V2 Napęd: Przerzutka przednia: Shimano Deore LX M581 Przerzutka tylna: Shimano Deore LX M581 Korba: Truvativ ISOflow Power ...
|
Zł 1 590,00
|
12/05/2012
|
|
|
|
Windsurfing-Kiteboarding- Nurkowanie
Najleprze światowe marki.
Gaastra, Takoon, Mares, Seacsub, CrazyFly, Ocean Rodeo, Vandal, Loftsail i wiele innych.
Już niebawem sklep internetowy.
Pełna gwarancja producenta, szybkie ...
|
proszę o kontakt
|
11/05/2012
|
|
|
|
sprzedam kolarzówkę - GIANT
Sprzedam rower - kolarzówkę, bardzo mało używaną, w idealnym stanie, Firmy GIANT, model OCR3, cena :1500,00 zł.
|
Zł 1 500,00
|
10/05/2012
|
|
|
|
Kapok do pływania dla dziecka rozmiar 3-4 lata
WITAM! MAM DO SPRZEDANIA KAPOK DZIECIĘCY ROZMIAR 3-4 LATKA. STAN IDEALNY.
|
Zł 50,00
|
10/05/2012
|
|
|
|
Kapok do pływania dla dziecka 2-3 lata
WITAM! MAM DO SPRZEDANIA KAPOK DZIECIĘCY ROZMIAR 2-3 LATA. STAN IDEALNY.
|
Zł 50,00
|
10/05/2012
|
|
|
|
Nurkowanie- Windsurfing- Kiteboarding
W ofercie posiadamy najwyższej jakości sprzęt do: Nurkowania, Windsurfingu. Kiteboardingu. Najlepsze Marki, tylko nowy sprzęt, pełna gwarancja. Gaastra, Crazyfly, Takoo, Ocean Rodeo, Loftsail, ...
|
proszę o kontakt
|
09/05/2012
|
|
|
|
Silnik YAMAHA 15km do łodzi
Witam mam do sprzedania silnik YAMAHA 15km. Silnik w stanie BDB palony na linkę. Sterowanie rumplem z możliwością podłączenia manetki. Silnik po regulacji gaźnika,wymianie oleju w spodzinie i ...
|
Zł 1 800,00
|
08/05/2012
|
|
|
|
SAUNA INFRARED-SUPER URZĄDZENIE DLA ZDROWIA I URODY
Witam,mam do sprzedania saune infrared SR 2-LUX -dwuosobową .Wyposażoną w 6 mat podczerwieni ,koloroterapię, panel sterujący wewnętrzny i zewnętrzny,radio CD.Moc 1600 wat ,wymiary 120-105-190 ...
|
Zł 3 400,00
|
04/05/2012
|
|
|
|
ROLKI+OCHRANIACZE
SPRZEDAM:Rolki regulowane AXER przeznaczone do jazdy rekreacyjnej ROZM.34-37
Płoza : aluminiowa
But : półmiękki
Zapięcia : klamra, rzep, sznurowana
Płynna regulacja rozmiaru
Kółka kauczukowe ...
|
Zł 80,00
|
03/05/2012
|
|
|
|
Hamak
Sprzedam nowy hamak. Nigdy nie był używany, rozłożony tylko w celu zrobienia zdjęć. Ceny tego typu hamaków w internecie kształtują się od 200 złotych w górę. Oferta nie zawiera poduszki widocznej na ...
|
Zł 100,00
|
02/05/2012
|
|
|
|
Namiot 2-osobowy
Sprzedam namiot 2-osobowy samorozkładający się. Rozmiar: 220 x 150 x 110 cm, Materiał: Powłoka: polyester, Podłoga: polyester oxford. Namiot posiada 3 moskitiery i wentylację. Składa się go w ósemkę ...
|
Zł 150,00
|
02/05/2012
|
|
|
|
Akwarium - compact - inne akcesoria akwarystyczne
Sprzedam zestaw akwariowy: akwarium 60 litrów z systemem deszczowni, trzema komorami filtrowymi, oświetleniem, filtrami, dwie grzałki, podbierak, kotnik do rozmnażania ryb, odkurzacz do czyszczenia ...
|
Zł 300,00
|
02/05/2012
|
|
|
|
HULAJNOGA
MAM DO SPRZEDANIA HULAJNOGĘ;Kółka pompowane o średnicy 12" (30 cm)
Regulowana wysokość kierownicy 67-76 cm (liczona do wysokości rączek kierownicy)
Podest na stopę o wymiarach 32x11 cm
Całkowita ...
|
Zł 180,00
|
02/05/2012
|
|
|
|
Kobieta w kapeluszu - obraz olejny
Sprzedam unikalny obraz olejny - Kobieta w kapeluszu, znanej, nieżyjącej już artystki Alicji Stoksik, Wrocław, 1977r. Wielkość obrazu w ramie 108 x 78 Wyjątkowa okazja! Polecam !!
|
Zł 2 300,00
|
01/05/2012
|
|
|
|
rower górski męski
bardzo ładny rower górski, na wszystkie pytania odpowiem pod numerem 603521029
|
Zł 300,00
|
01/05/2012
|
|
|
|
rewelacyjny pobyt w SPA dla 2 osób
Sprzedam vaucher na wekeendowy pobyt dla 2 osób w centrum SPA hotel Miłomłyn. W cenie wyżywienie nocleg zabiegi dla każdego i korzystanie z atrakcji hotelowego SPA
|
Zł 350,00
|
29/04/2012
|
|
|
|
Na motocykl kurtka i spodnie skórzane damskie
Sprzedam prawie nieużywany komplet damski skórzany na motocykl: kurtka z ochraniaczami i spodnie, rozm. 38, koloru czarnego, (spodnie gładkie), zapraszam do kupienia, cena 500 zł za całość.
|
Zł 500,00
|
28/04/2012
|
|
|
|
Rower gural, damka jak nowy
Mam do sprzedania rower Arkus Forester. Rower w bardzo dobrym stanie.
|
Zł 150,00
|
28/04/2012
|
|
|
|
NOWER NIEMIECKIE ROWERY ,MIEJSKIE ,TREKINGOWE
Posiadam duży wybór rowerów różnego typu trekingowe miejskie, górskie. Rowery o bardzo dobrej jakości, różnych kolorach, rozmiarach ram, kół 24,26,28 cali na osprzęcie shimano z dodatkowymi koszami ...
|
Zł 600,00
|
28/04/2012
|
|
|
|
Pilne sprzedam ŁODŹ MOTOROWA SPACEROW z silnikiem
Sprzedam łódź stalową 7x2,1x0,5 m spacerową, łódź została generalnie wyremontowana (wypiaskowana oraz zmodyfikowana, na wszystko mam papiery) silnik Mercury 5KM. Zużycie benzyny około 1 [l/h] przy ...
|
Zł 8 000,00
|
28/04/2012
|
|
|
|
łódź motorowa motorowka
witam sprzedam łódź motorowa o roz. 4.20*1.80 w bdb stanie z silnikiem yamaha 40km również stan bdb + przyczepa zarejestrowana świetna sprawa zarówno do wędkowania jak i do rekreacji, ekonomiczna, ...
|
Zł 10 000,00
|
27/04/2012
|
|
|
|
Sprzedam znaczki, większość zagraniczne, od 1962r.!!! KUP!
sprzedam znaczki, około 600 sztuk. niektóre powtarzają sie po dwa lub trzy , ale to tylko jakieś 2% całości. Głównie zagraniczne, ale są tez polskie. Podam pochodzenie i najstarszy znaczek jaki ...
|
proszę o kontakt
|
27/04/2012
|
|
|
|
SPRZEDAM JACHT TYP: "NASH-20" + PRZYCZEPA
Przyszedł czas i rozstaję się z moim ukochanym jachtem. Nazwa „KRASNAL" Nr rejestru POL-1182.
Główne zalety jachtu: bezpieczny, balastowo-mieczowy, suchy, stan bardzo dobry. Po zwodowaniu gotowy ...
|
Zł 10 900,00
|
24/04/2012
|
|